skip to Main Content

28. Olağan Genel Kurulumuzda 2022-2023 dönemi Yönetim ve Denetim Kurullarımız seçildi.

9 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşen 28. Olağan Genel kurulumuzda yeni yönetim kurulumuz seçilerek göreve başladı. Genişletilmiş gündemle gerçekleşen Genel Kurulumuz öncesinde değerli konuklarımız görüşlerini katılımcılarımızla paylaştılar.

Başkan Burak Kasımoğlu tarafından açılan toplantı, Eğitim komitesi başkanı Lale Bauer’in mesleki eğitim ve TEGEV Endüstriyel Ustalık Okulu konusunda yapmış olduğu konuşması ile devam etti. TEGEV’e yeni katılan Makine OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu’na takdim edilen üyelik mazbatası sonrasında konuşan Silahtaroğlu Makine OSB’nin mesleki eğitim için çalışmalarına dikkat çekti. TEGEV-Makine OSB işbirliği ile kurulacak olan Endüstriyel Ustalık Okulu’nun sanayimize katacakları değerler konusunda bilgi veren Silahtaroğlu TEGEV üyeliğinin ülkemize hayırlı olmasını dilediğini ekledi.

Yeni üyemiz önceki TEGEV Başkanlarımızdan Sayın Otto Bauer’in mazbatasının takdiminden sonra katılımcılara hitap eden Bauer TEGEV’in üstlendiği misyonun ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu aktardı.

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman’ın Milli Eğitim bakanlığının Mesleki Eğitim Projelerini aktardığı ve Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinin başarılarını konu alan konuşmasıyla devam eden toplantı verilen aranın ardından üyelerimizin katıldığı Genel Kurul toplantısı ile devam etti.

Gündeme bağlı kalınarak gerçekleşen toplantıda yapılan seçimle yeni yönetim kurulumuz seçilerek göreve başladı. Burak Kasımoğlu’nun ikinci kez başkanlığa seçildiği 2022-2023 dönemi yönetim ve denetim kurulunda görev alacak olan temsilcilerimizi bilgilerinize sunarız.

  1. Olağan Mütevelliler Kurulu Toplantısı

 

2022-2023 dönemi Yönetim Kurulu

9 Şubat 2022, Radisson Blu Asia, Ataşehir-İstanbul

2022-2023 Dönemi TEGEV Yönetim Kurulu
  Firma Adı Temsilci Adı Görevi
1 SKF Türk Burak Kasımoğlu Başkan
2 Bireysel Üye Lale Bauer Üye
3 Bireysel Üye Nihat Akkuş Üye
4 Makine OSB Nurhan Gazeryan Üye
5 Ünlü Teknik Barış Ünlü Üye
6 PSS One Durmuş Çelik Üye
7 Bireysel Üye Otto Bauer Üye
8 Erde Dış Ticaret Ersin Erkol Yedek Üye
9 ABB Elektrik Ayşe Nur Bildirici Yedek Üye
10 Sarıca Rulman Mustafa Sarıca Yedek Üye
2022-2023 Dönemi TEGEV Denetleme Kurulu
  Adı Soyadı Görevi
1 İsmail Bayraktar Üye
2 Handan Ögeer Üye
3 Lütfü Ataç Üye
Back To Top