skip to Main Content

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim ile işbirliği protokolü imzaladık, çalıştaya katıldık.

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim ile işbirliği protokolü imzaladık, çalıştaya katıldık.

Mesleki ve Teknik Eğitimi Geliştirme amacıyla akademik kurumlar, meslek kuruluşları, akademisyenler,  sektör temsilcileri eğitim yöneticileri, öğretmenler ve öğrencileri buluşturan Beşiktaş Mesleki Eğitim Çalıştayı’nda yer aldık.

Geniş bir katılımla gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören çalıştay öncesinde sırasıyla Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Türkoğlu, Deniz Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Şadan Kaptanoğlu, Gedik Üniversitesi Rektörü ve TEGEV Teknolojik Eğitimi Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Nihat Akkuş ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent Yazıcı konuşma yaparak katılımcılara mesleki eğitimin sorunlarından ve gerçekleşen çalışmalardan bahsettiler.

Konuşmaların ardından Teknolojik Eğitimi Geliştirme Vakfımız ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen işbirliği protokolü imza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı da katıldı. İmzaların ardından çalışmalar mesleki ve teknik eğitim alanında oluşturulan 10 ayrı masada katılımcı akademisyenler, sektör temsilcileri eğitim yöneticileri ve öğretmenlerden oluşan geniş bir katılımcı grubuyla sürdürüldü.

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleşecek işbirliği projelerimizin Mesleki Eğitimde fark yaratacağına inanıyor ve işbirliğimizin ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Son derece başarılı bu çalıştay için Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve çalışma arkadaşlarına ayrıca ülkemiz genelinde Mesleki ve Teknik Eğitim kapsamında yürütülen her türlü proje ve çalışmalara destek olan tüm gönüllülere teşekkür ederiz.

Back To Top