skip to Main Content

Yeni Üyemiz: OTTO W. BAUER ve ISD Institute of Sustainable Development

Vakfımızın kurucu üyesi ve 2006-2008 / 2008-2010 / 2014-2016 Dönemi TEGEV Yönetim Kurulu Başkanımız, Onursal Üyemiz, Festo Eski Genel Müdürü Sayın Otto W. Bauer ISD Institute of Sustainable Development firmasıyla TEGEV’e katıldı.

Yarım yüzyıla yakın zamandır başta Almanya ve Hindistan olmak üzere farklı ülkelerde uluslararası firmaların üst düzey yöneticiliği görevini üstlenen Bauer, 25 yıl boyunca sektörün en önemli temsilcilerinden olan, mütevelli üyemiz Festo’nun Türkiye’ye yerleşmesi ve gelişmesi için başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Türk sanayine katkılarını ülkemizdeki teknolojik eğitimin gelişmesi için TEGEV’in kuruluşu ile üç dönem başkanlık yaptığı dönemlerde de sürdürmüş olan Bauer, başarılı firmaların, sürdürülebilir gelişmeyle ilerleyebileceği ifade etmektedir. Bu amaçla kurmuş olduğu,  Sürdürülebilir Gelişim Enstitüsü ISD’nin Sağlıklı Çevrede, Sağlıklı Kişiler ve Sağlıklı Kuruluşlar programı kapsamında çalışanlara ve yöneticilere eğitimler ve danışmanlıklar vermektedir.

Aramıza tekrar hoş geldiniz sayın Bauer.

Back To Top